Szkolenia

Witaj.

Jesteśmy profesjonalnym salonem fryzjersko - kosmetycznym, działającym nieprzerwanie od 2008 roku. W tym czasie odbyliśmy wiele szkoleń, poznaliśmy wszelkie możliwe trendy i podbiliśmy serca rzeszy Klientek naszymi zabiegami. W dalszym ciągu rozwijamy nasze umiejętności i poszerzamy nasze kompetencje oraz wiedzę z zakresu fryzjerstwa, fryzjerstwa alternatywnego, medycyny estetycznej, kosmetyki, kosmetologii, stylizacji czy wizażu. Osoby, które tworzą nasz salon, to ludzie nie tylko posiadający wiedzę teoretyczną i praktyczną, doskonale przygotowani pedagogiczne, ale także ogromni pasjonaci zawodu, dla których wykonywana praca jest nie tylko sposobem na życie, ale i przyjemnością.

W trakcie trwania tej dekady spotkaliśmy się z wieloma efektami pracy pseudo - stylistów, które często okazywały się nieprzyjemne w skutkach, a czasem nawet niebezpieczne dla zdrowia Klientów. Dlatego postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą i umiejętnościami, z osobami, które chcą swoje życie poświęcić stylizacji, które, tak jak my, są pasjonatami odkrywania piękna. W trakcie naszych szkoleń, kładziemy ogromny nacisk nie tylko na wiedzę teoretyczną ale przede wszystkim na umiejętności praktyczne, toteż wszystkie nasze kursy odbywają się z udziałem modelek.

Szkolenia, które przygotowaliśmy, są przeznaczone zarówno dla osób, które chcą dopiero zacząć swoją przygodę w zawodzie stylisty/stylistki, jak i dla osób, które chcą poszerzyć swój warsztat pracy, zdobyć nowe umiejętności, metody i techniki, a co za tym idzie pozyskać nowych Klientów.

Na koniec każdego szkolenia, nasi adepci otrzymują certyfikaty ukończenia szkolenia w języku polskim (na życzenie również w innych językach), nasz salon jest wpisany do Ogólnopolskiego Rejestru Instytucji Szkoleniowych, nie jest to zatem certyfikat "wydrukowany na drukarce", ale pełnoprawny dokument potwierdzający wiedzę i umiejętności zdobyte przez kursanta oraz jest potwierdzeniem uprawnień do wykonywania zawodu.

Pamiętaj, że jeśli zaproponowane przez nas metody bądź ich połączenia, nie są dla ciebie satysfakcjonujące zawsze możesz skontaktować się z nami, a my przygotujemy dla ciebie autorski program szkolenia, dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb.

Kontakt ws. szkoleń: 505 715 764