Przedłużanie i zagęszczania rzęs

Kursy przeznaczone są dla szerokiej grupy odbiorców. Dla kosmetyczek i wizażystek, które chcą poszerzyć zakres swoich usług oraz dla osób, które pragną zdobyć nowy zawód i nowe umiejętności, a tym samym znaleźć satysfakcjonujące źródło dochodu.

Wszystkie szkolenia przeprowadzane są w profesjonalnym studio przez wykwalifikowaną instruktorkę. Program szkolenia oparty jest w głównej mierze na doświadczeniu z zakresu stylizacji rzęs oraz nastawiony jest na maksymalne rozwinięcie kompetencji kursanta, a tym samym możliwość rozpoczęcia pracy na stanowisku „Stylistka rzęs przedłużanych”.

Wszystkie kursy zawierają część teoretyczną oraz praktyczną. W części praktycznej gwarantujemy pracę na modelkach, ponieważ tyko zdobyte w ten sposób doświadczenie jest w stanie przygotować przyszłą stylistkę do rzetelnego wykonywania swojej pracy.

Wszyscy nasi kursanci otrzymują profesjonalne szkoleniowe skrypty wraz z kompendium wiedzy handlowej dotyczącej zaopatrzenia w niezbędne do pracy stylistki materiały i akcesoria. Każdy z kursantów na koniec szkolenia otrzymuje certyfikat w języku polskim (na życzenie wystawiamy również certyfikaty w innych językach). Po ukończeniu kursu każdy z naszych kursantów może liczyć na poszkoleniowe wsparcie naszych instruktorów.

Wszystkie niżej opisane metody stylizacji obejmują aplikację, korektę oraz zdejmowanie rzęs.

Metoda 1:1 oraz metoda ekspresowa „Blink&go”

Metoda 1:1 - pierwsza i najbardziej znana metoda przedłużania rzęs. Kto o niej nie słyszał? Sądzę, że nie ma takiej kobiety. Technika ta polega na doklejaniu jednej rzęsy syntetyczno-jedwabnej do jednej naszej naturalnej na całej jej długości. Do przedłużania rzęs używa się odpowiednich do tego klejów - klej o czarnym kolorze, który jeszcze bardziej podbija czerń rzęsy. Sztuczne rzęsy są odpowiednio dobierane - pod względem długości, profilu i grubości - w zależności jakie mamy rzęsy naturalne i jaki efekt chcemy uzyskać.

Metoda Blink&Go zwana także metodą ekspres. Jest to wspaniała alternatywa dla wszystkich Pań, które chcą cieszyć się cudownym spojrzeniem nie dłużej niż 2 tygodnie. Jest to metoda polecana przede wszystkim na okazyjne wielkie wyjścia – ślub, bal, studniówka, itp. Metoda ta, przeznaczona jest również dla osób niecierpliwych. Olśniewającym spojrzeniem możemy cieszyć się już po zaledwie 30 minutach.

Szkolenie to obejmuje obie wyżej wymienione metody.

 1. Czas trwania szkolenia: 16h
 2. Koszt szkolenia: 1 000 złotych.

Metoda 2:1 oraz metoda 3:1 (rzęsy norek).

Metoda polega na precyzyjnym przyklejaniu dwóch lub trzech rzęs naturalnego pochodzenia (włos norki), do każdej naturalnej rzęsy klientki, dzięki czemu otrzymujemy efekt niesamowitego zagęszczenia (wachlarza) rzęs co ostatnio bardzo popularne jest wśród prominentnych osób z Hollywood.

Rzęsy wykorzystywane do tej metody są ultra cienkie 0,07mm co pozwala uzyskać fenomenalny efekt, bez obciążenia naturalnych rzęs klientki. Metoda bardzo efektowna, jednak dość pracochłonna i kosztowna – przeznaczona dla cierpliwych stylistek.

Właściwości przedłużenia rzęsami norek:

 • bardzo lekkie
 • antyalergiczne
 • odporne na odkształcenie i łamanie
 • mają głęboki kolor
 • subtelny połysk
 • anatomiczne wyprofilowanie umożliwia idealne dopasowanie do rzęsy naturalnej
 • rzęsy Norki mają delikatną powłokę winylową dzięki czemu są 100% wodoodporne i elastyczne
 • przeznaczone również dla kobiet po chemioterapii i dla kobiet z bardzo słabymi własnymi rzęsami
 1. Czas trwania szkolenia: 16h
 2. Koszt szkolenia: 1 000 złotych.

Metody objętościowe Russian Volume oraz Hollywood Look (szkolenie ekspert dla stylistek pracujących na metodzie 1:1 lub 2:1)

Najbardziej spektakularne metody przedłużeń rzęs stworzone dla pań oczekujących zjawiskowych rzęs, którymi będą się mogły cieszyć przez długi okres czasu.

Russian Volume - metoda przedłużania rzęs inspirowana rosyjskimi technikami objętościowymi. Rzęsy są ultra cienkie (0,05mm), niezwykle miękkie, sprężyste i delikatne. Metoda objętościowa polega na maksymalnym zagęszczeniu bez dodatkowego obciążenia. Sekretem jest dobranie odpowiednich rzęs – rzęsy do metod objętościowych są lżejsze, bardziej sprężyste, niezwykle delikatne i miękkie dzięki czemu są niewyczuwalne na oku.

Przedłużanie rzęs metodami objętościowymi 2d-8d to nowa formuła polegająca na umocowania kilku odpowiednio wyprofilowanych rzęs tworzących wachlarzyk. Wachlarzyki tworzone są z cienkich rzęs, które powodują mniejszy nacisk na naturalną rzęsę.

Rewolucyjna metoda objętościowa daje nam:

 • bezdyskusyjnie największą możliwość zagęszczenia
 • maksymalny efekt bazujący nawet na malej ilości naturalnych rzęs klientki
 • rzęsy pogrubione aż do granic możliwości
 • brak uszkodzeń i obciążeń rzęs naturalnych
 • nieograniczone efekty w stylizacji

Hollywood Effect - Rzęsy HOLLYWOOD odznaczają się nie tylko najwyższą jakością, ale też profilowanym kształtem (u podstawy rzęsa jest cieńsza, potem delikatnie grubsza na środku i zwęża się aż po sam koniuszek) Dzięki takiej budowie rzęsy przy powiece nie ma "efektu zgrubienia", a powstaje mocne zagęszczenie wachlarzyka aplikowanych rzęs przy jednoczesnej ich lekkości. Metoda polegająca na maksymalnym zagęszczeniu przy średniej długości rzęs.

 1. Czas trwania szkolenia: 20h
 2. Koszt szkolenia: 1 200zł.

***Jeśli zaproponowane przez nas metody bądź ich połączenia, nie są dla ciebie satysfakcjonujące skontaktuj się z nami a przygotujemy dla ciebie autorski program szkolenia dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb.

Nr kontaktowy ws. Szkoleń 505-715-764